מה זה וופורייזר/מאייד?

אידוי הוא מכשיר הממיר חומרים מוצקים ונוזליים לאדים הניתנים לשאיפה. וופורייזר מפזר בעדינות חום קבוע בתא חימום ללא כל בעירה, מה שמאפשר ליסודות החומרים בתא להשתחרר ללא תוצרי לוואי המגיעים עם עישון. לאחר החימום לחום הרצוי יכול המשתמש לשאוף את החומרים שהשתחררו ע”י החום בכדי לספק את ההשפעות הרצויות.

איך עובד מאייד/וופורייזר?

וופורייזר עובד על ידי המרת אנרגיה לחום, אשר הופך עשבי תיבול יבשים, שמנים, שעווה למצב גז הניתן לשאיפה בקלות, ללא גירוי, בזמן קצר, ביעילות המירבית.

בליבו של עניין, כל מאיידים עושים בעצם את אותו דבר, לכולם סוללה או מקור כוח, תא חימום קרמי או פלדת אל חלד, ופייה לשאוף את האדיים. בעוד מכשיר האידוי עשוי להגיע בצורות ובגדלים שונים מ עטי אידוי, וופורייזר נייד או אפילו וופורייזר שולחני, ההפעלה נשארת בעיקרון זהה בכל המכשירים.

מה הוא הוופורייזר הטוב ביותר בשבילך?

עם ההתחזקות המודרנית של וופורייזרים בשוק הקנאביס הרפואי, עטי אידוי לשמנים מאידיים ניידים מאידי שמנים ומרכזים, מבחר רחב יותר מעולם לא היה נגיש יותר. מציאת הוופורייזר הטוב ביותר עבורך תלויה במידה רבה באופי שלך, ובתכונות שחשבות לך במכשיר, כמו כן תיאום ציפיות מול מרכז ההדרכות והשירות שלנו וקבל עזרה בבחירת המכשיר יבטיח בחירה נכונה.