חברת קנדוק ואורגניגרם משיקות במשותף 2 מתוך 4 מוצרי פרמיום חדשים היום בבתי המרקחת בישראל. הזנים הראשונים הינם האולטרה סאוור והקאנאטה, אשר גודלו במתקן של חברת אורגניגרם בקנדה ויובאו ישירות לישראל במסגרת שיתוף הפעולה ארוך הטווח ל-7.5 שנים בין החברה הקנדית לקנדוק הישראלית. הזנים הראשונים, אשר יושקו בישראל, הינם הזנים הנמכרים ביותר של חברת אורגניגרם בקנדה, וידועים בריחות דומיננטיים במיוחד עם אחוז טרפנים המגיע עד ל-2%. מוצרי אורגניגרם משווקים תחת מותג משותף חדש Canndoc Indoor

השקת הזנים החדשים עוררה כעס ותהיות בקרב מטופלי הקנאביס הרפואי בדבר כוונת החברה להעלות את מחירי מוצריה ליקרים בשוק. המחיר הממוצע בשוק הקנאביס הרפואי בישראל הינו 280 ש"ח ל 10 גרם. לאחר בדיקת אתר רפואי, הזן Ultra sour עולה 309 ש"ח והזן קאנאטה (Kanata) עולה 295 ש"ח. מדובר במוצרי אינדור פרימיום, אשר מחירם בארץ לצרכן הישראלי זהה או נמוך מהמחיר של אותם המוצרים בשוק הקנדי.
מערכת מגזין רפואי תעלה בימים הקרובים סקירה מלאה וחוות דעת על הזנים החדשים.

חברת אורגניגרם נסחרת בבורסת נאסדק ונחשבת למגדלת האינדור המתקדמת, האיכותית והגדולה ביותר בעולם, ומתמחה בשיטות גידול אורגניות ומבוקרות. במתקנה היחיד של החברה הושקעו למעלה מ250 מיליון דולר, והוא משתרע על שטח של כ-60 דונם אינדור, ומסוגל לייצר כ-80 טון של קנאביס אינדור איכותי בשנה. במתקן המתקדם מתבצע גידול אחיד בשיטת 3 קומות, בשליטה מוחלטת בתנאי האקלים, ובידוד מוחלט ממזיקים ובקטריות. גידולי ומוצרי החברה בולטים באחידותם, ברציפות איכותם, ובהתאמה מוחלטת בין הזנים השונים.

חברת אורגניגרם הינה מספקיות הקנאביס המובילות בשוק הקנדי והאוסטרלי, מוכרת בזכות זנים שזכו במגוון פרסים בשוק הקנדי.

המוצר הראשון ממשפחת ה-INDOOR של קנדוק ה-Ultra sour הינו אחד מזני הסאטיבה העוצמתיים והמבוקשים ביותר בעולם, אשר נמנה על משפחת ה Diesel המפורסמת, והינו זן ה Diesel הראשון המושק בישראל. הזן פותח על ידי אחת מחברות הזנים המובחרות מאמסטרדם, ומקורותיו הם מאבות משפחת הDiesel : ה-MK ultra וה Sour Diesel East Coast

ה אולטרה סאוור(Ultra sour) של אורגניגרם הינו זן הסאטיבה הנמכר ביותר של אורגניגרם בקנדה, והוא ניצב גבוה ברשימת הזנים הנמכרים במדינה, וזוכה לשלל תשבחות על אופיו הייחודי, ריחותיו החזקים וניחוח הדיזל הבולט. השפעותיו הן של סאטיבה דומיננטית ומאופיינות בתחושה מרוממת במיוחד, המשפרת את התפקוד ואת היצירתיות במהלך היום.

 

𝗨𝗟𝗧𝗥𝗔 𝗦𝗢𝗨𝗥 𝗧𝟮𝟬/𝗖𝟰 𝗦𝗮𝘁𝗶𝘃𝗮 - 𝗖𝗔𝗡𝗡𝗗𝗢𝗖𝗜𝗻𝗱𝗼𝗼𝗿

כמו כן, משיקה קנדוק את זן הקאנאטה (Kanata) של אורגניגרם שהינו זן אינדיקה דומיננטית, בעל אחוז הטרפנים הגבוה ביותר שהושק בישראל עד היום, ובעל ריח ייחודי ודומיננטי של פריחה. הזן, אשר פותח על ידי חברת אורגניגרם, הינו מזני הבוטיק של החברה אשר מוכרת אותו בהצלחה רבה בקנדה כבר מספר שנים, ושמו ניתן לו כהזדהות עם השבטים האינדיאנים הראשונים אשר יישבו את קנדה.

זן הקאנאטה מתהדר בפרחים יפים ודחוסים והשפעותיו הן השפעות אינדיקה דומיננטית, אשר מרגיעות את הגוף והנפש ומסייעות לטיפול בכאבים.


𝗞𝗔𝗡𝗔𝗧𝗔 𝗧𝟮𝟬/𝗖𝟰 𝗜𝗻𝗱𝗶𝗰𝗮 - 𝗖𝗔𝗡𝗡𝗗𝗢𝗖𝗜𝗻𝗱𝗼𝗼𝗿

בהמשך חודש ספטמבר תשיק קנדוק 2 זנים נוספים של החברה אשר גם הם בעלי מאפיינים ייחודים לשוק הישראלי וגם הם מהזנים הנמכרים ביותר על ידי חברת אורגניגרם בקנדה.

אקדיה‘ (Acadia), סאטיבה T20 חזקה:

 

‘האש-פלנט‘ (Hash Plant) המפורסם בעל השפעה ‘כבדה’, כזו הדומה לחשיש, ומכאן שמו.

בקרוב באתר רפואי, מערכת לביקורות זני קנאביס רפואי

מגזין רפואי חרט על דגלו להביא את המחקרים והמאמרים האמינים ביותר אך אינו מהווה עצה רפואית או חוות דעת מקצועית ואינו תחליף להתייעצות עם איש מקצוע מוסמך, בכל בעיה רפואית או נפשית יש להיוועץ ברופא המלווה שלכם.

הוספת תגובה

אתר זה מוגן על ידי reCAPTCHA ו-Google מדיניות פרטיות ו תנאי השירותלהגיש מועמדות.

ברישום התגובה הנך מסכים לתנאי השימוש

אל תפספסו

Monkey pox

בריאות

יוני 26, 2022

אבעבועות הקוף- מה זה ומה חשוב לדעת?

הפאניקה סביב אבעבועות הקוף חובקת עולם בכתבה הבאה ננסה לעשות […]

Older kids at summer camp

בריאות

יוני 26, 2022

ילדים בוגרים בקייטנות הקיץ מה חשוב שתדעו?

המאמר שלנו הפעם יעסוק בבעיות האופייניות לקייטנות של הילדים הגדולים […]

Mosquito bites

בריאות

יוני 26, 2022

כל מה שחשוב לדעת על יתושים ועקיצות

קשה לתאר לעצמנו חרק פחות אהוב מהיתוש – הוא מזמזם […]

קייטנות קיץ

בריאות

יוני 25, 2022

שולחים ילדים קטנים לקייטנות הקיץ ? חשוב שתדעו!

שולחים ילדים קטנים לקייטנות הקיץ? רעיון מצויין להעסיק אותם ולהעשיר […]