מחוקק מטקסס הציג ביום רביעי 10/02/2021 הצעת חוק שתחייב את המדינה לחקור את הפוטנציאל הטיפולי של פסילוציבין, MDMA וקטמין בטיפול במצבים מסוימים בבריאות הנפש. החקיקה מטעם הנציג אלכס דומינגז תחייב את משרד שירותי הבריאות הממלכתי לערוך את המחקר בשיתוף המועצה הרפואית בטקסס ולדווח על ממצאיהם עד ליום 1 בדצמבר 2022.

על החוקרים "להעריך ולקבוע האם טיפולים אלטרנטיביים יעילים לטיפול בבריאות הנפש ובמצבים רפואיים אחרים" כגון דיכאון, חרדה, הפרעת דחק פוסט-טראומטית, הפרעה דו-קוטבית, כאבים כרוניים ומיגרנות.

המחקר צריך גם "להשוות את יעילות הטיפולים האלטרנטיביים ליעילות הטיפולים המשמשים כיום לבריאות הנפש ולמצבים רפואיים אחרים". הצעת החוק מגיעה כאשר הוויכוח על הרפורמה במדיניות הסמים מתרחב יותר ויותר מעבר לקנאביס והוא הדוגמה האחרונה של המחוקקים במדינה המתייחסים ברצינות רבה יותר לטיפולים פסיכדליים וטיפולים אלטרנטיביים אחרים.

באורגון, הבוחרים אישרו יוזמות היסטוריות להכנת פסילוסיבין למטרות טיפוליות ואי הפללה של סמים באופן נרחב יותר בנובמבר ומחוקקים בקליפורניה, קונטיקט, פלורידה, הוואי, ניו יורק, וירג'יניה ומדינת וושינגטון שוקלים גם הצעות חוק לפסיכולוגיות ולרפורמה במדיניות הסמים לקראת מושב 2021.

אולי יעניין אתכם גם >> טיפול בקנבינואידים באנשים עם ASD: סקירת מחקרים

מחוקק ה- GOP באיווה הציג גם חקיקה שתביא לאי הפללה של פסילוסיבין השבוע אך קבלת הרפורמה בפסיכדליה שהועברה בטקסס עשויה להיות מאתגרת בהתחשב בהתנגדותו של המחוקק הממלכתי ללגליזציה בקנאביס לאורך השנים. עם זאת, ישנם כמה אותות לכך שהמחוקקים מרגישים פתוחים יותר לדיון במושב זה.

עשרות חקיקות הקשורות לקנאביס כבר הועלו לדיון לשנת 2021 והן כוללת הצעות שיאפשרו לגליזציה של קנאביס לשימוש מבוגרים, לגליזציה של קנאביס בעל THC גבוה לשימוש רפואי ומדיניות אי הפללה של החזקת קנאביס בקנה מידה קטן.

דובר בית המחוקקים, דייד פלן, אמר בחודש שעבר כי הלשכה "תבחן שוב את אמצעי הרפורמה ואת החקיקות שהועלו, חלקן יאושרו, חלקן לא."

סגן המושל דן פטריק המכהן בראש הסנאט הממלכתי, הציע כי יתכן שהוא נוטה לנהל דיונים על רפורמה נוספת בקנאביס רפואי, אך הוא הבהיר גם כי הוא מתנגד ללגליזציה רחבה יותר. "אנחנו תמיד מקשיבים לבעיות הבריאות, אבל אנחנו לא נהפוך לקליפורניה", אמר, "שם מישהו יכול לקבל מרשם מהרופא ולרדת לחנות קמעונאית ולהגיד 'יש לי כאב ראש היום אז אני צריך קנאביס', 'כי זה רק אמצעי להשיג קנאביס לשימוש פנאי. "

אולי יעניין אתכם גם >> איך אוכל משפיע על מצב הרוח שלנו

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק של מגזין רפואי

הכתבה הופיעה ב-marijuanamoment ותורגמה לעברית מאנגלית ע"י מגזין רפואי

מגזין רפואי חרט על דגלו להביא את המחקרים והמאמרים האמינים ביותר אך אינו מהווה עצה רפואית או חוות דעת מקצועית ואינו תחליף להתייעצות עם איש מקצוע מוסמך, בכל בעיה רפואית או נפשית יש להיוועץ ברופא המלווה שלכם.

הוספת תגובה

אתר זה מוגן על ידי reCAPTCHA ו-Google מדיניות פרטיות ו תנאי השירותלהגיש מועמדות.

ברישום התגובה הנך מסכים לתנאי השימוש

אל תפספסו

Monkey pox

בריאות

יוני 26, 2022

אבעבועות הקוף- מה זה ומה חשוב לדעת?

הפאניקה סביב אבעבועות הקוף חובקת עולם בכתבה הבאה ננסה לעשות […]

Older kids at summer camp

בריאות

יוני 26, 2022

ילדים בוגרים בקייטנות הקיץ מה חשוב שתדעו?

המאמר שלנו הפעם יעסוק בבעיות האופייניות לקייטנות של הילדים הגדולים […]

Mosquito bites

בריאות

יוני 26, 2022

כל מה שחשוב לדעת על יתושים ועקיצות

קשה לתאר לעצמנו חרק פחות אהוב מהיתוש – הוא מזמזם […]

קייטנות קיץ

בריאות

יוני 25, 2022

שולחים ילדים קטנים לקייטנות הקיץ ? חשוב שתדעו!

שולחים ילדים קטנים לקייטנות הקיץ? רעיון מצויין להעסיק אותם ולהעשיר […]